درباره‌ ما

که هستیم؟

ما جمعی از پژوهشگران، دانش‌جویان و مدرسین دانشگاه‌های ایران در رشته‌های مختلف هستیم که می‌خواهیم تجربه و دانش سال‌ها حضور در جامعۀ علمی رو با مخاطبینمان، از طریق یک رابطۀ دو سویۀ یاد دادن و یادگرفتن، در میان بگذاریم.

چه می‌کنیم؟

ما به کمک همکاران آگاه و باتجربۀ خود، در چارچوب محکم اخلاق پژوهش، راهکارهایی ساده، اما کاربردی، برای توانمندشدن پژوهشگران عرضه می‌کنیم تا بتوانند پژوهش‌های خوب انجام بدهند و گزارش پژوهش‌هایشان را به‌خوبی منتشر کنند.
ما به کمک همکاران و مخاطبان علاقه‌مند، آگاه و باتجربۀ خود، استقلال پژوهشی پژوهشگران و دانش‌جویان را تقویت می‌کنیم.
ما با تقویت استقلال پژوهشی، تزریق روح جست‌وجوگری و یادگیری، افزایش اعتماد‌به‌نفس و توانمندسازی به مخاطبینمان کمک می‌کنیم.
ما با توانمندسازی مخاطبینمان، به افزایش اعتبار علمی ایران و پژوهشگران و ارتقاء فرهیختگیِ جامعۀ ایرانی کمک می‌کنیم.

محصولات و خدمات ما چه هستند؟

ما در زمینۀ پژوهش دوره‌های آموزشی غیرحضوری (آفلاین و آنلاین) عرضه می‌کنیم و در پاره‌‌ای موارد با درخواست دانشگاه‌ها و دانشکده‌ها اقدام به برگزاری دوره‌های حضوری می‌کنیم.

ما در چارچوب اخلاق پژوهش، خدمات کمکی در پژوهش ارائه می‌دهیم.
ما بستری برای مشورت، پاسخگویی به سوالات و به‌اشتراک‌گذاری تجربه‌ها در زمینۀ پژوهش و موضوعات مربوط به آن، به طور مستمر و مداوم، ایجاد کرده‌ایم.

برای ما چه چیزهایی مهم است؟

ما جهان را محضر خداوند می‌دانیم و به این دلیل، برای ما، پایبندی به اخلاق پژوهش و پایبندی به فرهیختگی بسیار مهم است. ما به افزایش همیشگیِ توانمندی‌های خود و مخاطبانمان بسیار توجه می‌کنیم. ما ایران را چون جانِ شیرین دوست داریم و پژوهش را ابزاری قدرتمند برای کمک به بهبود کیفیت زندگی در ایران و بلندشدن نام وطن در جهان می‌دانیم.